Mediatéka

Praktické informácie

Kurzy francúzštiny leto 2015

  Vážení milovníci francúzštiny, máme pre vás špeciálnu letnú ponuku: intenzívne kurzy (jún, júl a september) a nové tematické ateliéry!

  Viac info

  Program jún 2015

  Nový členský preukaz Francúzskeho inštitútu

  Ak ste zapísaný/-á do mediatéky Inštitútu alebo navštevujete u nás kurz, po celú dobu platnosti vášho preukazu si môžete odteraz uplatniť rôzne zľavy u našich partnerov. Stačí, ak v kníhkupectvách Martinus a Oxico, v palacinkárni Chez Amélie, vo vinotéke La Vie en Rose či v bižutérii Violet Bijoux predložíte Váš preukaz a zľava Vám bude automaticky odpočítaná z ceny nákupu!

  Jazyková kaviareň

  Prisadnite si k francúzskemu stolíku každú prvú stredu v mesiaci od 17:30 do 19:00 v KC Dunaj (Bratislava, Nedbalova 3) a stretnite sa s inými po francúzsky hovoriacimi hosťami!

  DESTINATION SLOVAQUIE !

  Facebook

  Newsletter

  Priame linky

  štipendiá COLAS 2015/16

  Štipendijný program je zameraný na získanie francúzskeho diplomu Master 2 v odbore « Stavebné inžinierstvo » a to buď na Ecole Centrale de Nantes alebo na Lotrinskej Univerzite.

  Uzávierka žiadostí: 12. jún 2015

  Viac info

  COP21 / Paríž 2015

  Program PHC Štefánik

  Cieľom programu Štefánik je rozvíjať vedecké a technologické výmeny par excellence  medzi výskumnými laboratóriami v oboch krajinách a pritom klásť dôraz na nové spolupráce.

  Termín odovzdania prihlášok: do 16. júna 2015 (12:00) na slovenskej strane a do 10. júla 2015 na francúzskej strane.

  Viac info

  ponuky práce Slovensko