Projekt OPEN STUDIO - verejná prednáška Marie CANET (24. novembra 2015)

Atelér IN z Katedry intermédií na VŠVU a autorka vás srdečne pozývajú na verejnú prednášku v rámci projektu Open Studio / French–German Edition 2015.

Prednáška sa bude konať v utorok  24. novembra o 17h v Cafe Berlinka / SNG. 

OPEN STUDIO je vzdelávací program Ateliéru IN - Ilona Németh (Katedra Intermédií na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave).

Open studio - Francúzsko - Nemecká edícia je v roku 2015 podporená Francúzsko Nemeckým kultúrnym fondom. Je výsledkom spolupráce Ateliéru IN, Francúzskeho inštitútu a Goethe Inštitútu v Bratislave. 

Marie Canet, nezávislá kurátorka, filmová kritička a teoretička, historička umenia, pôsobí ako profesorka estetiky na École Nationale supérieure des Beaux-Arts v Lyone. Spolupracovala s mnohými inštitúciami ako napríklad Centre Pompidou (Architecture de film en 2011), South London Gallery (Back and Forth, 2013), Tate Modern London (The Square, the Line and the Light, 2010) a Frac Aquitaine (Ahoy, an Island!, 2011). V roku 2011 vydala Posture and High Heels (Toasting Agency / Strenberg Press) v 2015 Bruno Pelassy, Aids, Death, Cinema.

Na stiahnitie: Pozvánka , Plagát