Fórum Študenti – Podniky (17. marec 2016, 15:00 ‑19:00)

Ste študent/ka a chceli by ste si rozšíriť svoje pracovné možnosti?

Ste podnik a hľadáte kvalifikovaných zamestnancov s konkrétnym profilom ?

Pracovný veľtrh Študenti & Podniky je tu práve pre vás!

FSUI organizuje 5. ročník pracovného veľtrhu „Študenti & Podniky“. Táto kľúčová spolupráca medzi podnikovou a akademickou sférou je dôležitým momentom pre FSUI, ktorý počas celého roka usilovne pracuje na prepojení oboch svetov.

Minulý rok sa veľtrhu zúčastnilo 16 podnikov a približne 100 študentov z celého Slovenska malo možnosť stretnúť zástupcov rôznych podnikov. Mnohí z nich získali pracovnú ponuku alebo stáž.  Pre podniky to bola príležitosť nájsť hľadaný profil študentov, hlavne pokiaľ išlo o pracovné pozície, ktoré vyžadujú aktívnu znalosť francúzskeho jazyka.

Tento rok by chcel FSUI, aby podujatie získalo ešte väčší rozmer a pritiahnuť viac podnikov, zapojiť väčší počet univerzít a viac študentských združení. Z tohto dôvodu vám prosíme, aby ste nám už teraz oznámili váš záujem zúčastniť sa 5. ročníka pracovného veľtrhu „Študenti & Podniky“, ktorý sa bude konať 17. marca 2016 od 15.00 hod. do 19.30 hod. na Ekonomickej univerzite.

Podujatie začne odbornou prednáškou emeritného profesora ekonómie pána Alaina Buzelay z Lotrinskej univerzity. Po oficiálnom otvorení veľtrhu sa môžu študenti stretnúť so zástupcami podnikov v síce odbornej, ale neformálnej atmosfére. Na záver dňa je pripravené občerstvenie a kultúrny program.

Predbežný program

staňte sa partnerom veľtrhu

Ak ste podnik, univerzita, študent/ka alebo asociácia a chceli by ste sa zúčastniť na veľtrhu, neváhajte sa na nás obrátiť: FSUI preplatí cestovné náklady študentom, ktorí nemôžu na dopravu použiť vlak zdarma.

sfui.iufs@gmail.com

Tento rok je pracovný veľtrh súčasťou podujatí, ktoré organizuje Francúzsky inštitút na Slovensku v rámci Mesiaca frankofónie.

Fotografie zo 17. marca 2016: