Inaugurácia France Alumni Slovensko (15. apríla 2016, 18:00)

Miesto: École française de Bratislava | M. Curie Sklodowskej 1816/1, 851 04 Bratislava - Petržalka

15. apríla uvedie Francúzske veľvyslanectvo slávnostne do života France Alumni Slovensko* – online platformu pre Slovákov, ktorí študovali alebo absolvovali kurz vo Francúzsku alebo na francúzsky spôsob na Slovensku.
Tento slávnostný večer otvorí oficiálne J. E. pán Didier Lopinot, francúzsky veľvyslanec v SR. Pripravený je malý kultúrny program, ako aj prezentácia viacerých skúseností z pobytu, ktoré Vás vrátia späť do obdobia, ktoré ste strávili  vo Francúzsku. Tento večer bude na počesť tých Slovákov, ktorí časť štúdia absolvovali vo Francúzsku a bude príležitosťou stretnúť sa a podeliť sa o skúsenosti a zážitky z pobytu.
Študovali ste alebo pracovali vo Francúzsku, absolvovali ste tam Erasmus pobyt alebo odbornú prax, vedecký pobyt ? Predĺžte si Vašu skúsenosť z pobytu, zaregistrujte sa na France Alumni a nezabudnite uviesť „Slovensko“ ako krajinu trvalého pobytu!

15. apríla bude vylosovaný jeden z tých, ktorí sa zaregistrujú na France Alumni Slovensko medzi prvými a budú prítomní na podujatí. Výherca získa víkendový pobyt pre dvoch vo Francúzsku! 
Neváhajte teda, zaregistrujte sa na France Alumni Slovensko a potvrďte Vašu účasť na našom stretnutí!

 

Spoločenský večer bude prebiehať vo francúzskom jazyku

*France Alumni Slovensko je medzinárodná sociálna a profesijná sieť, ktorá Vám umožní zostať v kontakte s Francúzskom na Slovensku, nájsť stratené kontakty so spolužiakmi z rôznych krajín,  zúčastniť sa francúzskych kultúrnych podujatí na Slovensku, ako aj dostávať informácie o pracovných ponukách, o ďalšom štúdiu, stážach alebo štipendiách.

R.S.V.P : Potvrďte nám prosím Vašu účasť na adrese: scac.bratislava@gmail.com