Veľtrh pomaturitného vzdelávania Akadémia & Vapac (11.‑ 13. október 2016)

od 11. do 13. októbra v NTC Aréne v Bratislave

Campus France SlovenskoSFUI a Sciences Po Dijon sa aj tento rok zúčastnia veľtrhu pomaturitného vzdelávania  Akademia & Vapac, ktorý sa bude konať od 11. do 13. októbra v NTC Aréne v Bratislave. Veľtrh je dôležitým podujatím pre stredoškolákov a študentov, ktoré sa koná každý rok začiatkom októbra.

Na minuloročnom veľtrhu sa zúčastnilo približne 9000 žiakov a študentov z celého Slovenska a z Českej republiky. 232 vystavovateľov z univerzitného a podnikateľského prostredia prišlo predstaviť možnosti štúdia a práce návštevníkom veľtrhu. A & V má veľkú zahraničnú účasť s vystavovateľmi z Česka, Francúzska, Rakúska, Nemecka, Maďarska, Anglicka, Holandska, Cypru a USA.

Bude to pre nás jedinečná príležitosť stretnúť sa s vami osobne a poskytnúť vám informácie o možnostiach štúdia vo Francúzsku a o frankofónnom štúdiu na Slovensku.

Tešíme sa na Vás v stánku „Štúdium vo Francúzsku“ č. 31., ako aj počas prezentácie, ktorá sa bude konať vo štvrtok 13. októbra v sekcii A od 10,30 hod. do 10,55 hod.

Bližšie informácie: http://www.akademiavapac.sk/sk/

 

Návrat k... 20. ročník veľtrhu Akadémia a Vapac

Campus France Slovensko, FSUI a európsky kampus Sciences Po v Dijone sa zúčastnili 20. ročníka veľtrhu pomaturitného vzdelávania, ktorý sa konal v NTC v Bratislave od 11. do 13. októbra 2016. Campus France Slovensko informovalo návštevníkov veľtrhu o možnostiach štúdia vo Francúzsku, o frankofónnom štúdiu na Slovensku a o ponuke štipendií francúzskej vlády.

Všetkým záujemcov o štúdium vo Francúzsku sme k dispozícii aj počas celého roka, nájdete nás v priestoroch Francúzskeho inštitútu. Môžeme však navštíviť Vašu školu aj osobne a urobiť študentom prezentáciu štúdia vo Francúzsku. Stačí napísať pani Martine Saganovej alebo pani Jessice Joyau.

Viac