Predstavenie „Extrêmités“ francúzskej skupiny „Cirque Inextrémiste“ na festivale Cirkul'art 2017 (17. a 18. máj 2017, 19.30)

Cirkusoví extrémisti posúvajúci hranice divadla a rizika v slovenskej premiére.

Rovnováha, plynové fľaše a milimetrový balans. To sú ingrediencie show troch akrobatov o prekonávaní prekážok na hranici rizika. Troch bytostí, ktoré si na doskách stavajú svoj neustále meniaci sa svet. Svet v ktorom sa strieda poriadok a chaos na drevenej konštrukcii postavenej z plynových fliaš. Cirque Inextrémiste pracuje vždy s celou škálou emócií. Smiech strieda napätie. Komické situácie sa menia na náročné ekvilibristické kúsky pri ktorých zatajíte dych. Predstavenie je plné krehkej rovnováhy, dôvery, empatie a solidarity, kombinovanej s cynizmom medziľudských vzťahov dnešnej doby. Doby, ktorú sa snažíme žiť ... s humorom.

Festival nového cirkusu Cirkul'art je medzinárodnou prehliadkou kreatívnych a žánrovo pestrých umeleckých produkcií so zameraním na súčasné divadlo a moderný cirkus. Je jediným a unikátnym podujatím svojho druhu na Slovensku a jeho cieľom je kvalitný inšpiratívny program z rôznych kútov sveta.

streda 17. mája 2017 o 19.30
štvrtok 18. mája 2017 o 19.30
Mestské divadlo DPOH, Laurinská 20, Bratislava

Vstupné: 12€, kúpiť vstupenky