Koncert "PIAF ! THE SHOW" + súťaž o 2 vstupenky

Nezabudnuteľný koncert Piaf! The Show sa uskutoční 5.12.2017 o 19h00 v Aegon aréne v Bratislave. Tento umelecký zážitok je súčasťou celosvetového turné s viac ako 300 koncertmi, ktoré poskytujú divákom možnosť zažiť atmosféru Paríža vo viac ako 33 krajinách.

Ústredným prvkom veľkolepého predstavenia je talentovaná Anne Carrere, doprevádzaná francúzskymi hudobníkmi. Už prvé tóny jej pôsobivého hlasu vás prenesú do prostredia francúzskeho kabaretu. Speváčka hudobne, no zároveň herecky interpretuje známe piesne ako Non, je ne regrette rien alebo La vie en rose, ktorých obsah pramení z bohatých zážitkov turbulentného života Édith Piaf. Ide o významné hudobné predstavenie francúzskeho umenia. Celkový zážitok umocňuje výnimočná súhra medzi umelcami, a to nielen po hudobnej, ale aj po divadelnej stránke. Táto súhra je doplnená umelecky spracovanou scénou s príjemne tlmenými svetlami a zábermi zo života samotnej Edith Piaf.

! SÚŤAŽ o dve vstupenky na koncert Piaf! The Show !

Zapojte sa do súťaže od 6. do 13. novembra na Facebooku Francúzskeho inštitútu na Slovensku a vyhrajte dve vstupenky na tento koncert. Sledujte nás na Facebooku!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dátum: 5.12.2017 o 19:00 hod

Miesto: AEGON aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

 

Pozvánka na Facebooku

Vstupenky: Vstupenky na Piaf the show

Viac informácií na: www.comunique.sk alebo na facebookovej stránke spoločnosti Comunique.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Videá:

https://www.youtube.com/watch?v=u3X1AIXp5v0

https://www.youtube.com/watch?v=j8id4gtRbuM

https://www.youtube.com/watch?v=zzWWZou0IBM

https://www.youtube.com/watch?v=D7-SjRurluM