Zuzana Cibulová

Myslím si, že platforma Apolearn je veľmi dobrá, jednoduchá a intuitívna. Som rada, že môžem pokračovať v kurzoch francúzštiny na diaľku aj počas obdobia karantény, i keď mám radšej normálne kurzy. Najväčšia výhoda? Nestrácam čas! Som doma a nemusím cestovať.   

©️ Foto / Zuzana Cibulová

Marek Hanus

Keď sa na začiatku prevalila koronakríza, čakal som, ako sa bude situácia vyvíjať na mojej univerzite, v mojom každodennom živote, ale aj s mojimi kurzami francúzštiny. Bol som naozaj príjemne prekvapený, keď som sa dozvedel, že moje kurzy francúzštiny budú pokračovať – online. Myslím si, že to funguje dobre a je super, že môžem v kurze pokračovať, rozprávať sa s ostatnými a učiť sa nové veci.     

 ©️ Foto / Marek Hanus

Zuzana Kmecová

Na začiatku som bola skeptická ohľadom organizácie kurzu. Myslela som si, že online kurz nebude taký dobrý ako kurz v Inštitúte. Ale, bola som veľmi príjemne prekvapená. Online kurzy sú vysokej kvality a môžeme všetko robiť (a aj všetko robíme), tak ako predtým. Hovoríme, počúvame, píšeme a učíme sa gramatiku. Momentálne, vďaka online kurzom si dávam viac pozor na správne písanie. Som spokojná s týmto typom kurzu a naši profesori odvádzajú skvelú prácu.   

   ©️ Foto / Zuzana Kmecová

Adam Bardy

Najprv som si myslel, že je škoda, aby sme mali kurzy francúzštiny online. Ale už po prvej lekcii som si uvedomil, že to má aj veľa výhod. Po prvé: nestrácam čas. Online kurzy sú rovnako efektívne ako kurzy v Inštitúte. Podľa mňa, aplikácia ZOOM je veľmi dobrou voľbou, keďže môžeme zdieľať obrazovku s našim vyučujúcim.  

   ©️ Foto / Adam Bardy